Gümnaasiumiõpilasele

3D

kunstiring 3D-modelleerimine, 3D-animeerimine, 3D-skulptuur, digimaal

Keraamikakunsti ring

vormitunnetuse arendamine, savitöötlemise võtted, saviteraapia

Tekstiilikunsti ring

tekstiilide ja T-särkide kujundamine tekstiilivärvidega, pakutrükk, viltimine, kangakudumise esmased põhimõtted

Paberikunsti ring

paberi rebimine, lõikamine, rullimine (quilling e paberfiligree), taaskasutus (papier mache ja paberi valmistamine), origami

Vildikakunsti ring

vildikajoonis, kalligraafia, mäng joone ja pinnaga, mandalate ja värviraamatute kujundamine spetsiaalsete vildikatega, valmivad abstraktse kunsti taiesed kaartide ja graafika vormis

Kokakunsti ring

tervisliku toitumise alused, toiduretseptid ja töövõtted põhimõttel lihtsamast keerulisemaks, põhjus-tagajärg seosed (raha-toidukorv-jäätmekäitlus)

Pilliõpe

muusikainstrumendi (kannel) õpe algajatele ja edasijõudnutele

Rahvatantsukunsti ring

eesti rahvatantsu taval põhinev kehakool, rahvamuusika

Teatrikunsti ring

Teater – see on üks põnev ja palju erinevaid eneseväljendamise võimalusi pakkuv ala: loo jutustamine ja selle lavale seadmine, mängimine, erinevate karakterite loomine läbi näitlemise, kostüümi, valguse maagia ja päris oma kätega meisterdatud rekvisiitide ning lavakujunduse.
Teater – see on loov ja loominguline koosmängimine, mille lõpptulemus üllatab ka tegijaid.
Tegemist ei ole siiski „päris“ näiteringiga. Seega – kui Sul tekkis huvi, aga Sul enda arvates ei ole näitlemisannet või esinemisjulgust, siis ära muretse – need ei olegi olulised!

Improteatri ring

Kas hing ihkab näidelda, aga teistmoodi kui seda tavaliselt tehakse? Või on miski sind varem tagasi hoidnud? Kui nii, siis ootame sind improteatri ringi. Improvisatsioonilises teatris ei ole stsenaariumi, mida pähe õppida. Ent ometi, kui näitlejad alustavad, sünnib kordumatu lugu. Kuidas see võimalik on? Tule kohale ja avasta, kuidas. Sul ei pea olema “näitlemisoskust” ega esinemisjulgust, et alustada, sest improvisatsioonilise näitlemise võtted sobivad nii algajale kui edasijõudnule. Improteater on sõbralik, põnev, spontaanne ja vabastav.